UYGULAMALARIMIZ

Hakkımızda

 

Sorunlarınızın çözüm merkezi...

 

İyi bir hizmet için varız.

 

Has 26 Eskişehir Ev Yenileme Merkezi bir çok alanda sizlere hizmet sağlamaktadır.

 

Anahtar teslim ev yenileme ile beraber emlak, alım-satım, kiralama, danışmanlık ve sigorta hizmetlerini sunuyoruz.

 

1992 yılında "Has26 Mutfak-Mobilya ve Dekorasyon" adıyla kurulan firmamız, 2009 yılında emlak ve anahtar teslim ev yenileme işlerini de kapsayacak şekilde yeniden yapılandırıldı. Kuruluşundan bugüne kadar çizgisi ve kalitesinden ödün vermeyen firmamız, tasarım-projelendirme ve uygulama çalışmalarının her aşamasında, müşteri isteklerine göre estetik, fonksiyonellik ve ekonomik şartları göz önünde bulundurarak, teknolojinin en son ürünlerini kullanarak, işinde uzman personeli ve rekabetçi fiyatıyla en hızlı ve en iyi hizmeti vererek, müşteri memnuniyetini sağlayak güvenilir bir üretici olarak yerimizi almış bulunmaktayız.

 

Evinizi dilerseniz satıyoruz, kiralıyoruz veya mutfak dolaplarını, laminant parkesini, banyosunu, wcsini, Amerikan kapısını, yatak odasını, genç odasını, TV ünitesini portmantosunu, boyasını badanasını komple yeniliyoruz ve sigortalatıyoruz.

 

Sauna, veranda, ahşap merdiven, jakuzi, cam balkon, ferforje, demir doğrama, iç-dış sıva, alçı-boya, sıhhi tesisat, fayans, kalebodur anahtar teslim ev yenileme Eskişehir'in ev yenileme merkezi Has 26'da...

 

Görseller

1
1
1
1
1
1
1
1
1

Etiketler

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım
Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım